Meist

Lugupeetud tulevane maja omanik!

Sattusid veebilehele, mille eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset tüüpprojektide kataloogi klientidele, kes otsivad kiiret ja soodsat võimalust maja ehitamiseks.

Meie kataloogist leiate valmis majade projektid, mis on välja töötatud arvestades optimaalseid ruumilisi lahendusi ja pidades meeles maja mõistlikku ehitusmaksumust. Meie valikus on erinevas stiilis majade tüüpprojekte, mis sobivad kaasaegsesse keskkonda ja suudavad pakkuda elukvaliteeti, millest olete unistanud.

Et lihtsustada teie valikut soovitame kasutada otsingut, kus saab määrata maja soovitavad parameetrid. Leides huvipakkuva maja tüüpprojekti võtke meiega ühendust läbi veebilehel oleva vormi või kasutades kontaktandmeid. Peatselt vastame teie küsimustele ja vajadusel lepime kokku kohtumise.

 

UUDIS 27.12.2013

Meie veebileht Norras on nüüd valmis!

http://www.norskehusprosjekt.eu/

 

UUDIS 1.12.2014

TÜÜPPROJEKT.EE on populaarseim valmisprojektide kataloog Eestis. Viimase aasta jooksul on veebilehte külastanud

7 744 unikaalset kasutajat. Meil on rõõm luua uusi majade projekte ning pidevalt muuta meie teenust paremaks!

 

UUDIS 27.06.2014

Oleme hiljuti sisenenud projekteerimise teenusega norra ehitusturule. Selleks oleme loonud hulganisti uusi projekte, mis on kohandatud kohalikke nõuete ja eripäradega. Kuid paljud Norra jaoks mõeldud projektid sobivad ka meie oludele ning said lisatud kataloogi. Uusi projekte tunnete ära mägise maastiku järgi. Sama hästi mõjuvad need majad aga ka eesti mõõdukal maastikul.

 

UUDIS 5.01.2015

TÜÜPPROJEKT.EE on jätkuvalt populaarseim valmisprojektide kataloog Eestis. Viimase aasta jooksul on veebilehte külastanud

10 252 unikaalset kasutajat. Populaarsuse kasv on seega 35%.

Loodame, et uuel aastal meie kataloogi lisandub palju uusi projekte, mille hulgast kindlasti leiate endale sobiva.

 

Autoriõigused

Tähelepanu! Sellel veebilehel olevad majade projektid on kaitstud EV Autoriõigusseadusega.
Kõik õigused kuuluvad projektide autoritele. Projektide jooniste ja kujutiste kasutamine ilma autori nõusolekuta on keelatud.